Starostou města Jesenice se stal Ing. Pavel Smutný

Dne 22. listopadu 2018 bylo na ustavujícím zasedání zastupitelstva v souladu s uzavřenou koaliční smlouvou zastupitelů zvolených za STAN, ODS, Rozumný rozvoj – TOP 09 a Zelených zvoleno nové vedení města – v čele se starostou Ing. Pavlem Smutným (STAN) a místostarosty Martinem Kurucem (ODS) a Ing. arch. Ivou Řehulkovou (STAN).

Zároveň se změnou úzkého vedení města byla do nového volebního období 2018-2022 zvolena i nová rada, ve které budou společně s uvedenými zasedat Ing. Naděžda Karasová (TOP 09), Ing. Jana Vidímová (Zelení), Mgr. Vladimír Koblasa (STAN) a Ing. Martin Lang (ODS).

Zastupitelstvo města zřizuje dle zákona své poradní orgány, a to finanční a kontrolní výbor. Předsedkyní finančního výboru na základě návrhu koalice stala Ing. Renáta Voláková (STAN), členy pak zástupci veřejnosti Ing. Lada Duchoňová a Michal Urbánek.

Opoziční zastupitelé byli zvoleni do kontrolního výboru: předsedkyní Mgr. Radka Vladyková (ANO 2011), členy Ing. Sylva Marková (ANO 2011) a Ing. Radek Zápotocký (ODS).

Na místě je poděkovat odcházejícím komunálním politikům za odvedenou práci a dosažené úspěchy a převzít pomyslnou štafetu.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz