Search
Close this search box.

Starostka poblahopřála píseckým žákům a studentům k mimořádným úspěchům

Již tradiční slavnostní ocenění žáků a studentů, kteří v tomto školním roce úspěšně reprezentovali své školy a město Písek v krajských, celostátních i mezinárodních soutěžích, se uskutečnilo ve středu 13. června 2018 ve Svaté Trojici. Starostka města Eva Vanžurová, předseda komise pro výchovu a vzdělávání Jan Adámek a vedoucí odboru školství a kultury Marie Cibulková předali pamětní listy a drobné dárky 131 žákům a studentům píseckých základních a středních škol a základní umělecké školy za výjimečné výkony v oblasti vědomostní, společenské, kulturní, umělecké a sportovní.

„Jsem nesmírně hrdá na své město a na vás, kteří je tak skvěle reprezentujete. Chtěla bych, abyste si při každém svém úspěchu vždycky uvědomili, že za ním je nejen váš talent a píle, ale také práce a péče lidí kolem vás. Vašich pedagogů, trenérů, rodičů či prarodičů,“ poděkovala starostka zúčastněným školákům a studentům i všem ostatním, kteří vytvářejí talentovaným dětem zázemí a rozvíjejí jejich schopnosti.

O hudební doprovod ke slavnostnímu aktu se postaral varhaník Josef Hrdý a flétnistky ze ZUŠ Otakara Ševčíka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient