Starosta Poličky gratuloval úspěšným volejbalistkám ke skvělé sezoně

V pondělí 4. června poblahopřál starosta města Jaroslav Martinů poličským volejbalovým hráčkám a jejich trenérkám k úspěšné sezóně mladších žákyň. Děvčata se zároveň pochlubila dvěma poháry Přebornic Pardubického kraje.

Jak hodnotí úspěch svých svěřenkyň trenéři? „Letošní sezóna je pro nás jedna z nejúspěšnějších. Aneta, Verča, Zuza, Nela, Áďa, Evča, Niki a Naty – naše mladší žákyně získaly titul Přebornic Pardubického kraje, kde startovalo celkem 15 družstev z celého kraje. Od začátku soutěže jsme si drželi první místo a kromě jednoho kola, jsme všechna ostatní vyhráli. Dvě hráčky Aneta a Verča jsou navíc ve výběru KCM Pardubického kraje. Čtyři hráčky (Zuza, Nela, Áďa a Evča) navíc získaly titul Přebornic Pardubického kraje v soutěži přípravky dívek, kde startovalo celkem 37 družstev. Mezi naše další úspěchy patří: třetí místo na Mistrovství ČR v Novém Veselí, první místo na turnaji mladších žákyň v Kvasinách, druhé místo na turnaji mladších žákyň v Olomouci a druhé místo na Zmrzliňáku v Lupenici. Velký dík patří všem, kteří se podíleli na soutěžích a turnajích, ale mockrát děkujeme také všem rodičům, kteří s námi letošní sezónu odjezdili a fandili, bez jejich pomoci bychom se neobešli.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.