Starosta Klatov podepsal memorandum k rozvoji cestovního ruchu

Dne 15.3.2018 podepsal starosta města Klatov Mgr. Rudolf Salvetr a koordinátor Mikroregionu Šumava – západ
Ing. Jaroslav Tachovský „Memorandum o spolupráci“.

Město Klatovy a Mikroregion Šumava – západ tímto vyjádřili zájem spolupracovat na koncepčním rozvoji cestovního ruchu v souladu s rozvojovými dokumenty obou partnerů. Obě strany mají zájem spolupracovat zejména v aktivitách koordinace vzájemně propojených aktivit rozvoje cestovního ruchu, marketingu a propagaci obou území a spolupráci na projektech financovaných z prostředků Evropské unie a z rozpočtů ČR a Plzeňského kraje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.