Staronový starosta Rožnova Radim Holiš poděkoval za důvěru

(Aktualizováno před )

Na ustanovujícím zasedání Zastupitelstva města Rožnov pod Radhoštěm, konaného v úterý 30. října, bylo zvoleno nové vedení rožnovské radnice. Podle předpokladů se starostou města stal Radim Holiš (ANO 2011), prvním místostarostou byl zvolen Jan Kučera (Nezávislí Rožnováci) a neuvolněnou místostarostkou Kristýna Kosová (Zdravý Rožnov). Neuvolněnými členy rady města se stali Petr Kopecký (Zdravý Rožnov), Lenka Střálková a Jiří Pavlica (ANO 2011) a Martin Drápal (Nezávislí Rožnováci).

Staronový starosta Rožnova Radim Holiš ve svém úvodním slovu poděkoval za důvěru nejen v samotných komunálních volbách, ale i za důvěru při volbě starosty města. „Čeká nás hodně práce. Pojďme do toho a udělejme pro Rožnov maximum,“ řekl starosta Radim Holiš.

Dalším bodem ustanovujícího zasedání zastupitelstva města bylo schválení oddávajících, kterými se kromě vedení města stali zastupitelé Daniel Drápala, Radúz Mácha, Markéta Blinková, Jaromír Koryčanský, Martin Drápal, Lenka Střálková, Jana Malcová, Petr Kopecký a Jiří Pavlica.

V rámci programu zastupitelstva města byli následně zvoleni:
Kristýna Kosová jako zastupitelka určená pro jednání ve věci územního plánování pro město Rožnov pod Radhoštěm dle zákona č.183/2006 Sb. v platném znění
Jan Kučera jako zástupce města na valné hromady společnosti Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s.,
Jan Kučera jako zástupce města Rožnov pod Radhoštěm v orgánech Sdružení Mikroregion Rožnovsko
Radim Holiš jako zástupce města Rožnov pod Radhoštěm v orgánech Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko
Jan Kučera jako zástupce města Rožnov pod Radhoštěm v orgánech Místní akční skupiny Rožnovsko
Jan Kučera jako zastupitel pověřený funkcí „Politik pro Projekt Zdravé město a místní Agenda 21“

Dále byly na ustavujícím zasedání zastupitelstva města zřízeny finanční a kontrolní výbor a zvoleni také jeho členové:
Finanční výbor:
Jiří Pavlica (předseda) a členové Jindřich Motýl, Kateřina Strakošová, Kamil Mikula, Petr Hejný, Vojtěch Bajer, Markéta Blinková, Simona Pavelová a Jaromír Koryčanský.
Kontrolní výbor:
Alois Vychodil (předseda) a členové Jiří Melcher, Miroslav Macek, Martin Baratka, Renata Plačková, Ivan Lukáš, Jitka Valentová, Zdeněk Třos a Danuška Grygarová.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz