Sprejer postříkal zdi garáží v Teplicích

Bílé zdi garáží v Teplicích zlákaly třicetiletého muže, který je v noci z pátku na sobotu postříkal sprejem. Na dvě stěny nastříkal černou barvou nápisy a z místa činu utekl, chvilku poté ho ale chytili policisté z obvodního oddělení v Proseticích. Nejdříve sice svou vinu popíral, u výslechu se ale k posprejování zdí doznal. Policisté mu sdělili podezření z přečinu poškození cizí věci, v krajním případě by mohl jít až na rok do vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak