Sprejer načmáral na podlahu altánu kosočtverec se jménem

V úterý přijali domažličtí policisté oznámení o pomalování podlahy altánu v parku v Domažlicích. Po příjezdu na místo zjistili, že dosud neznámý pachatel namaloval černou barvou na podlahu ornament ve tvaru kosočtverce a nápis se jménem. Pomaloval i další místa altánu. Policisté provedli ohledání místa činu, zajistili kriminalistické stopy, pořídili fotodokumentaci a po původci hanlivého vzkazu intenzivně pátrají. Dopustil se trestného činu poškození cizí věci. Hrozí mu až jeden rok odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak