Search
Close this search box.

Správa komunikací v Mladé Boleslavi opravila propadlou silnici ve Vodkově ulici

Správa komunikací opravila další problematický úsek, konkrétně propadlou komunikaci ve Vodkově ulici ve směru od restaurace Burget. Problémy zde způsobuje především voda a také sklepení mnoha dříve postavených domů, které zasahuje v mnoha případech právě až pod komunikaci. Místo je nyní opět bez problémů přístupné.

Nyní Správa komunikací pokračuje v opravách dalších míst, například v Lukášově ulici, a věnuje se i drobnějším rekonstrukcím děr v chodnících a silnicích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient