Fotbalisté Buštěhradu mají za sebou první přátelské utkání

První přípravné utkání na novou sezónu proběhlo v neděli 5.8. na hřišti SK Slavoj Pozdeň. Ve velkém horku a na nerovném terénu byla od samého začátku vidět z obou stran chuť do utkání, překvapivě velká bojovnost a i několik pohledných akcí. Přímo z přípravy tak vlétli buštěhradští do prvního ostřejšího zápasu a v polovině utkání byl stav 0:0. Do druhé půle se šlo s několika změnami v sestavě a bylö to trochu znát. Soupeř, který hrál po celou dobu v 11ti lidech využil nesehranosti týmu a v 61., 64. a 70. minutě vstřelil 3 branky.

Nutno dodat, že první byla ze sporné penalty. V 75. minutě problěhlo u buštěhradských k poslednímu střídání, které oživilo hru. V 84. a 87. minutě se trefil novic týmu Valter a na konečných 3:3 skóroval Černohorský v 89. minutě utkání. Na penalty pak byl lepší Buštěhrad, když proměnil všech 5 penalt ( Falc, Valter, Vávra, Roztočil Matyáš, Kurajský) a buštěhradský Burkyt zlikvidoval hned dva pokusy domácích.

Jediné co kazí celé utkání je sádra na ruce Lukáše Radka a na kontníku Ondřeje Hroneše, kteří jsou mimo hru minimálně na 3 týdny.

Sestava: Burkyt – Černohorský (Rohla), Falc, Kurajský, Dušek (Musel) – Radko (Kolář), Roztočil Matyáš, Barták, Valter – Vávra (Stoupal), Hroneš

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient