Search
Close this search box.

Sportovní hřiště u škol se od dubna otevírají veřejnosti

Tak jako v minulých letech, i letos mají obyvatelé Mladé Boleslavi možnost využít v odpoledních hodinách a o víkendech sportovní areály u některých škol. „Snažíme se tak vyjít veřejnosti vstříc a nabídnout další možnost sportovního vyžití, která je navíc zdarma a na čerstvém vzduchu,“ uvedl k tomu náměstek primátora Daniel Marek. Od prvního dubna je tedy možné volně využít sportovní hřiště v ulici Mládežnická, takzvané oranžové v lokalitě za Triem, hřiště u 5., 6. a 7. základní školy, cyklopark na Štěpánce a skatepark na betonárce.

Hřiště za Triem je k dispozici nepřetržitě, v Mládežnické ulici denně od 8 do 20 hodin, u 5. základní školy ve všední dny od 16 do 21 hodin a o víkendech od 9 do 21 hodin, u 6. a 7. základní školy je to pak ve všední dny od 16 do 20 hodin a o víkendech od 8 do 20 hodin. Skatepark funguje každý den od 9 do 20 hodin, pouze v pátek mezi čtvrtou a šestou odpolední je k dispozici pouze členům zájmových kroužků, které se zde scházejí. Cyklopark má otevřeno denně od 9 do 19 hodin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient