Search
Close this search box.

Sportovní dopoledne v areálu FC Písek patřila dětem

Na travnatých hřištích v areálu FC Písek se v jarní části sezony pravidelně konala akce s názvem Sportovní dopoledne, která měla za cíl seznámit malé děti s fotbalem a sportovní všestranností. Celkem osm dílů vydařeného projektu bylo věnováno především předškolním ročníkům mateřských škol a prvním a druhým ročníkům základních škol.

Roli organizátora a realizátora myšlenky převzal vedoucí trenér přípravek FC Písek Radoslav Houdek, kterému pomáhali Petr Houdek a šéftrenér mládeže FC Písek Karel Syrovátka. Dětem se věnovali také další trenéři píseckého kluby i jeho hráči, kterým patří velké poděkování.

„Sportovní dopoledne vždy obsahovalo spoustu sportovních aktivit, kterými například byly opičí dráhy, hod a kop na přesnost, přeskoky přes provazy, různé honičky, mrazíky a další pohybové hry,“ přiblížil náplň dopoledního sportování pro školy a školky Radoslav Houdek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient