Sportovní dopoledne v areálu FC Písek patřila dětem

Na travnatých hřištích v areálu FC Písek se v jarní části sezony pravidelně konala akce s názvem Sportovní dopoledne, která měla za cíl seznámit malé děti s fotbalem a sportovní všestranností. Celkem osm dílů vydařeného projektu bylo věnováno především předškolním ročníkům mateřských škol a prvním a druhým ročníkům základních škol.

Roli organizátora a realizátora myšlenky převzal vedoucí trenér přípravek FC Písek Radoslav Houdek, kterému pomáhali Petr Houdek a šéftrenér mládeže FC Písek Karel Syrovátka. Dětem se věnovali také další trenéři píseckého kluby i jeho hráči, kterým patří velké poděkování.

„Sportovní dopoledne vždy obsahovalo spoustu sportovních aktivit, kterými například byly opičí dráhy, hod a kop na přesnost, přeskoky přes provazy, různé honičky, mrazíky a další pohybové hry,“ přiblížil náplň dopoledního sportování pro školy a školky Radoslav Houdek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.