Search
Close this search box.

Spor o kouření v prodejně stál zpěváka zraněné zuby

V pondělí 4. června okolo 15. hodiny vznikl v prodejně potravin v Koněvově ulici spor mezi dvěma zákazníky. Do prodejny přišla dívka s mladíkem, který při nakupování kouřil elektronickou cigaretu. To se nelíbilo jinému zákazníkovi a napomenul ho, aby v prodejně nekouřil. Agresor na to reagoval tak, že muži do obličeje foukl kouř a pak mu dal pěstí do tváře. Vlivem toho devětašedesátiletý muž upadl na zem a zranil se. Z místa ho pak odvezla rychlá záchranná služba do nemocnice, kde musel být ošetřen. Vzhledem k tomu, že se jeho zranění týká zubů a muž si vydělává zpěvem, což v tuto chvíli není možné, tak je do současné doby v pracovní neschopnosti.

Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví, za což hrozí až tříletý pobyt za mřížemi. Jestliže muže nebo ženu na záběrech prodejny poznáváte, kontaktujte linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient