Search
Close this search box.

Spolupráce FK Teplice s Arkadií se prohlubuje

Ve středu dopoledne předal ředitel klubu Petr Hynek teplický dres se jmenovkou Arkadie její ředitelce Ing. Lence Machaloušové. Ta zase dnes přivezla na Stínadla charitativní „náramky vítězství“ vyrobené z dřevěných korálků ve žlutomodrých barvách, které vyrobili handicapovaní ve stacionáři teplické Arkadie. Po dámském i pánském provedení náramků, o něž projevila hned v prvních dnech, kdy šly do prodeje, poměrně velký zájem řada fanoušků, stihli v Arkadii vyrobit tyto krásné náramky i v dětském provedení.

Paní ředitelka Machaloušová přijela na stadion nejen s velkým fanouškem Teplic Láďou, jenž se objevil v září ve Žlutomodrých splněných přáních, ale i s dalšími handicapovanými z Arkadie, kteří též klubu fandí.

Všichni si nejen prohlédli zázemí klubu, včetně např. Síně slávy, ale viděli též část tréninku A týmu i se setkali s některými hráči. Navíc jim sportovní ředitel klubu Štěpán Vachoušek a vedoucí mužstva Pavel Verbíř předali podepsané plakáty A týmu a za jeho kabinu i peníze za tři desítky náramků. Většina z hráčů si „náramky vítězství“ také hned nasadila na ruce a s dalšími se chystají potěšit své nejbližší o vánoční svátky.

Ředitel klubu Petr Hynek poděkoval zároveň Lence Machloušové za to, že se daří neustále rozšiřovat vzájemnou spolupráci mezi naším klubem a Arkadií. Na podzim se např. přes 60 mládežníků FK Teplice zapojilo do projektu Každý krok pomáhá na podporu Arkadie či si prohlédli chráněné dílny Arkádie a měli si možnost za asistence zaměstnanců Arkadie i sami vyzkoušet výrobu některých výrobků. Již tradičně před vánočními svátky předávají i zástupci vlastníka klubu skupiny AGC dar ve výši 100 tisíc korun na pomoc Arkadii.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient