Spolujezdec chtěl podplatit policisty dolarovými bankovkami

Dne 22. května 2018 bylo zahájeno trestní stíhání pro trestný čin podplácení proti děvatadvacetiletému muži, který jako spolujezdec, chtěl podnapilou jízdu svého kamaráda vyřešit „jinak“.

Vše začalo dne 20. května, když policejní hlídka zastavila vozidlo zn. Škoda Felicia. Řidič byl vyzván k dechové zkoušce, která odhalila přítomnost alkoholu v hodnotě 2,04 promile. Reakce spolujezdce však policisty překvapila. Alkoholové opojení za volantem chtěl vyřídit třemi dolarovými bankovkami.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak