Search
Close this search box.

Spolujezdec chtěl podplatit policisty dolarovými bankovkami

Dne 22. května 2018 bylo zahájeno trestní stíhání pro trestný čin podplácení proti děvatadvacetiletému muži, který jako spolujezdec, chtěl podnapilou jízdu svého kamaráda vyřešit „jinak“.

Vše začalo dne 20. května, když policejní hlídka zastavila vozidlo zn. Škoda Felicia. Řidič byl vyzván k dechové zkoušce, která odhalila přítomnost alkoholu v hodnotě 2,04 promile. Reakce spolujezdce však policisty překvapila. Alkoholové opojení za volantem chtěl vyřídit třemi dolarovými bankovkami.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient