Spolek Nedoklubko obdarovalo JIP neonatologického oddělení nemocnice v Boleslavi

Spolek Nedoklubko předal šek na částku 30 tisíc korun oddělení JIP neonatologického oddělení Klaudiánovy nemocnice. „Tento výtěžek jsme získali díky organizátorům Pohádkového lesa na Krásné vyhlídce, který měl charitativní charakter. Peníze poslouží na zakoupení nových postýlek pro miminka,“ prozradila Martina Jurčová, koordinátorka Nedoklubka pro Mladou Boleslav.
Kromě šeku zástupkyně Nedoklubka přinesla maminkám nové číslo časopisu Nejste v tom sami, které se aktuálně věnuje Příčinám předčasného porodu a nové knížky Vítej kulíšku.

Samozřejmostí byly dárkové balíčky, které obsahují chobotničku, malé ponožky, jako vzpomínku na loňský ponožkový rekord, a dárečky v podobě srdíček, náramku nebo záložky. „Všechny tyto chobotničky a záložky vyráběly děti ze 3. ZŠ E. Beneše v Mladé Boleslavi pod vedením paní učitelky Čermákové, za co jim ze srdce děkuji,“ prozradila dále Jurčová.

Díky také patří fotografce Monice Menke (www.akimonphotography.eu), díky které se podařilo sponzorsky zkrášlit chodby a pokoje na tomto oddělení tematickými fotografiemi. „Paní fotografka se rozhodla nafotit a darovat oddělení plakáty miminek a kojících maminek, za co jí patří také obrovské díky,“ říká dále Jurčová. „Poděkování patří také všem milým maminkám, babičkám a komukoliv, kdo nás podporují. Osobně děkuji Veronice Brodské, Tereze Šímové, Boženě Dohnalov a Márii Rodákové za háčkovaná srdíčka, která jsou součástí dárkových balíčku,“ dodala.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient