Search
Close this search box.

Společnost s.n.o.p. cz a.s. zůstává hlavním partnerem Orlů Znojmo

Zástupci Orlů Znojmo a společnosti s. n. o. p. cz a.s. podepsali smlouvu o pokračování vzájemné spolupráce. Firma působící v automobilovém průmyslu se tak minimálně po další tři roky řadí mezi významné podporovatele a hlavní partnery klubu.

Smlouvu o pokračování vzájemné spolupráce stvrdilo vedení klubu společně s výkonným ředitelem firmy s. n. o. p. cz a.s. Petrem Pechkem a ředitelem závodu v Pohořelicích Petrem Mahdalem. Reklama společnosti tak bude nadále vidět na výstroji hráčů i na reklamních plochách ve znojemské aréně.

s. n. o. p. cz a.s. je silnou společností působící v automobilovém průmyslu se stabilním zázemím, která má v České republice závody v Písku a v Pohořelicích, jež dohromady zaměstnávají více než 900 lidí. Je součástí nadnárodní skupiny FSD, která působí v 10 zemích světa, zaměstnává na 5500 zaměstnanců a její roční obrat činí 714 miliónu Euro.

„Jsme nesmírně rádi, že se takto významná společnost rozhodla pokračovat ve spolupráci s naším klubem, kterou jsme společně uzavřeli před dvěma lety. Firma s. n. o. p. cz tak bude minimálně po další tři roky pokračovat jako jeden z hlavních partnerů klubu,“ uvedl manažer Orlů Petr Veselý.

„Jednání o této pro nás důležité a významné podpoře probíhala delší dobu. Velmi si vážíme toho, že i přes nelehkou situaci, se kterou se náš tým v průběhu sezóny potýkal, nám a tím i celému znojemskému hokeji vyjádřila společnost s. n. o. p. cz důvěru a podporu do další práce. Věřím, že vzájemná spolupráce bude i nadále prospěšná pro obě strany,“ dodal Veselý.

„Naše společnost pokračuje v konceptu podpory sportovních aktivit. Jsme rádi, že jako sponzoři můžeme pokračovat ve spolupráci s Orly Znojmo, a tak tuto vizi naplňovat. Také v budoucnosti bychom chtěli spolupráci udržet a dále rozvíjet,“ řekl výkonný ředitel s. n. o. p. cz a.s. Petr Pechek. „Naše výrobní závody v ČR se budou nadále rozšiřovat a tak doufáme, že nám tato reklama pomůže přivést nové zaměstnance, čímž zvýšíme zaměstnanost v regionu a zároveň udržíme prosperitu společnosti.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient