Spartu čeká osmifinále poháru s Plzní

Po ligovém vítězství 5:2 nad Interobalem Plzeň čeká futsalisty pražské Sparty stejný soupeř již v pondělí 8. října znovu. Tentokrát se týmy střetnou v rámci osmifinále Poháru FAČR. Rozdíl však bude v tom, že se nebude hrát v Aréně Sparta na Podvinném mlýně, ale ve ZRUČI NAD SÁZAVOU, kde je úvodní výkop naplánován na 20:00 hodin.

„Na pohárový zápas ve Zruči nad Sázavou se moc těším. Zejména na tamní publikum a fanoušky, které jsem tu potkával za svého dřívějšího působení v tomto městě, ale i na palubovku, která je rychlejší, než gumový povrch v naší hale, což by mělo hře prospět. Od zápasu samotného očekávám stejný boj, jako tomu bylo v ligovém utkání, snad i se stejným koncem,“ věří trenér Sparty Beni Simitči a dodává: „Tímto bych chtěl osobně na zápas pozvat všechny Zručské, ale i naše fanoušky z Prahy, kteří mohou jet na zápas s námi.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.