Search
Close this search box.

Sparťanští fotbalisté vyrážejí na srazy reprezentací

Na srazy reprezentací svých zemí se vydalo hned deset sparťanských fotbalistů. Ke stálicím se tentokrát přidal i kapitán Josef Šural.

Českou reprezentaci čekají v Lize národů dva venkovní zápasy. 13. října se utká se Slovenskem a o tři dny později s Ukrajinou. Jaroslav Šilhavý, nový trenér národního mužstva, do svého výběru zařadil i sparťanského kapitána Josefa Šurala. Mezi náhradníky figuroval Martin Frýdek.

Kouč české jednadvacítky Vítězslav Lavička povolal pět sparťanů. Do posledních zápasů kvalifikace o mistrovství Evropy 2019 s Běloruskem a Moldavskem pravděpodobně zasáhnou Michal Sáček, Tomáš Wiesner, Matěj Pulkrab a také Jiří Kulhánek s Vojtěchem Vorlem, kteří působí na hostováních na Slovensku.

Lvíčata už ale o postup na elitní turnaj nehrají. “Ztratili jsme sice šanci na postup, ale nic se nemění na naší motivaci. Reprezentace znamená čest a poslední zápasy chceme zvládnout i kvůli koeficientu,“ řekl na nominační tiskové konferenci trenér Lavička.

V Rumunské reprezentaci nechybí Nicolae Stanciu, Alexandru Chipciu a Florin Nita. Jejich tým odehraje dvě utkání v Lize národů. 11. října se představí v Litvě a 14. října doma proti Srbsku.

Do výběru Bosny a Hercegoviny byl opět povolán Eldar Ćivić, který se bude se svými spoluhráči připravovat na přátelské utkání proti Turecku (11. října.) a následně na Ligu národů, kde změří síly se Severním Irskem (14. října).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient