Search
Close this search box.

Spartak Adamov porazil Tatran Hrušky 3:2 po nájezdech

Domácí mužstvo nastoupilo do zápasu pouze s 11-ti hráči, soupeř zase posílen o dva elitní útočníky z vyšších soutěží. Hra byla vyrovnaná i když opatrná z obou stran. Víc šancí měl Adamov, ale ne a ne se trefit. Vyložené gólovky promarnil Klíma, Kilián i Hanáček.

Spartak Adamov – Tatran Hrušky 3:2 na SN (0:0, 0:0, 2:2)

Góly a asistence za Adamov: Gistr (Klíma Pavel), Kilián (Klíma Pavel), Zubíček (rozhodující samostatný nájezd)

V druhé části hry si vytvořil více šancí soupeř z Hrušek, ale vždy ztroskotal na výtečném brankáři Dobešovi. Po dvou třetinách byl stav nerozhodný 0:0.

Ve třetí třetině šel Adamov do vedení gólem Gistra, který si sjel ke kruhům. Tam ho našel Klíma překrásným pasem. Soupeř zredukoval sestavu a své elitní útočníky posílal neustále na led. Z výkonu Dobeše již útočníci ztráceli nervy, … Nakonec po dlouhém dobývání branky se Hruškám podařilo vyrovnat. Střelec vyrovnávajícího gólu byl při chuti a zanedlouho přidal další. Tři a půl minuty před koncem závěrečné třetiny si vzal domácí trenér oddechový čas. Vysvětlil strategii a poslal na led to nejlepší. Kilián vyhrál veledůležité vhazování. Vše dirigoval od modré Zubíček. Natáhl na sebe dva hráče, následně posunul puk na Klímu. Ten zajel za branku a na první tyči přihrál před branku, kde stál volný Kilián a střelou nad beton překonal brankáře hostí a srovnal. Do konce třetiny se hrálo opatrně a gól již nepadl.

Následovalo pětiminutové prodloužení 3 na 3. Gól nepadl a následovali samostatné nájezdy.

Jako první začínal soupeř a šel do vedení. Za Adamov jel Hanáček a vyrovnal. Druhý nájezd soupeři Dobeš kryl. Za Adamov jel velezkušený Zubíček a proměnil. Třetí nájezd musel soupeř dát. Rozjel se nejlepší hráč hostů, ale Dobeš bravurně zlikvidoval.

Adamov slavil vítězství a celkové 5. místo v soutěži.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient