Sparta vyzve v rámci čtvrtfinále poháru Mělník

Po delší herní odmlce čeká futsalisty pražské Sparty utkání čtvrtfinále Poháru FAČR, ve kterém vyzvou Olympik Mělník. Utkání je na programu ve středu 7. listopadu od 20 hodin. Hrát se bude v městské sportovní hale ve ZRUČI NAD SÁZAVOU.

Co před duelem říká trenér Sparty Beni Simitči:
„Po dlouhé pauze, které popravdě nemám rád, se těšíme, že budeme konečně hrát. Myslím si, že před zápasem není, co řešit. Je tu jeden tým, který musí splnit roli favorita a druhý, který naopak může a bude chtít překvapit. Věřím tedy, že diváci ve Zruči uvidí další hezké utkání, minimálně na takové úrovní, jakou mělo to osmifinálové s Plzní. Samozřejmě uděláme maximum pro to, abychom postoupili do semifinále. Pak se uvidí, co přijde dál. Co se týče hráčů, tak by měli být všichni v pořádku. Nikdo není nemocný, což nás trochu v minulých dvou týdnech trápilo, ale už je vše v pořádku, ani zraněný. Měli bychom tedy jít do zápasu v plné síle. Do Zruče se těšíme, na minulé utkání tam přišla skvělá návštěva a věřím, že zájem bude nyní ještě větší. Kluci jsou natěšení i na to, že se bude hrát na parketách. O to lepší výkon od nich očekávám. Co se týče Mělníka, tak si musíme dát pozor na celý tým. Hraje na sílu, ale zároveň na jistotu. Od nové sezony je trenérem Mělníka Jakub Němec, kterého znám hodně dobře. Je ambiciózní a vzal tuto práci velmi vážně, profesionálně a výsledky jsou hned vidět. Pavel Šuba podle mě udělal správné rozhodnutí, že předal trenérské žezlo právě Kubovi Němcovi, který mu to oplácí dobrými výsledky. Sledoval jsem zápasy soupeře a jako stěžejní beru ten poslední, ve kterém porazil Mělník Bazooku Uherské Hradiště. Do zápasu půjdeme určitě dobře připravení a věřím, že postoupíme.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.