Sparta srovnala semifinálovou sérii ve futsale

Druhé utkání semifinále play off VARTA futsal ligy sehráli ve čtvrtek v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté pražské Sparty s plzeňským Interobalem. Po prohře v Plzni byl úkol pro sparťany jasný, a to vyhrát. To se týmu Beniho Simitči také podařilo a po vítězství 4:1 vyrovnal stav zápasů v sérii na 1:1.

Plzeň v úvodu zápasu navázala na první vítězný duel série a hned ve 2. minutě ji poslal do vedení Holý, kterému naservíroval přihrávku na zadní tyč Sláma. Sparta ale dokázala bleskově odpovědět, když Marcelo rozehrál roh a Angellot skóroval. Kolumbijská hvězda svá kouzla ukázala naplno ve 13. minutě, kdy nejprve kličkou ala Ronaldinho obešel jednoho z obránců a následně po narážečce s Marcelem překonal patičkou brankáře Němce – 2:1. Prakticky hned po rozehrávce se Angellot dostal k míči znovu a přihrávkou šajtlí našel před plzeňskou brankou Brahimiho, který nadvakrát dokázal dostat míč do sítě a zvýšit na 3:1. Po přestávce Sparta přidala ještě jednu branku, když Cupák přihrál do brankoviště Marcelovi, který míč zasekl, nechal projet dva hostující obránce a ranou k tyči pečetil na konečných 4:1.

„Tak jako jsme hráli druhé semifinále, jsem očekával, že budeme hrát i to první. Nic mimořádného se nestalo. Toto je naše hra, naše kvalita. Myslím si, že hráči splnili to, co měli. Od první minuty jsme hráli svou hru a jen škoda, že jsme nedali více šancí,“ uvedl po druhém semifinálovém střetnutí trenér Sparty Beni Simitči.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.