Search
Close this search box.

Sparta se stále nemůže zbavit problémů, které jí napáchal Stramaccioni

Když před dvěma lety přicházel na Letnou s velkou slávou italský trenér Andrea Stramaccioni, věřili sparťanští fanoušci, že začíná nová, úspěšná éra jejich klubu. Jenže přišel pravý opak, na tohle období by fandové nejradši zapomněli. Avšak zatím to nejde, protože ze sparťanské skříně občas vyskočí nějaký „kostlivec“. Jako nyní.

Kamerunský reprezentant Georges Mandjeck, který právě přišel v době „italského obrození“, si u Mezinárodní fotbalové federace FIFA stěžuje na pražskou Spartu na nevyplacené bonusy i na to, že ve Spartě nedostal zaměstnaneckou smlouvu, ale byl vedený jako osoba samostatně výdělečně činná. Jenže Mandjeckovi asi jeho agent nevysvětlil, že je toto v Česku běžná praxe a je v souladu s tuzemskou legislativou oproti dalším zemím Evropské unie.

Mandjeck během dvou sezon nastoupil ve sparťanském dresu do pouhých deseti zápasů! V zimě 2018 odešel na půlroční hostování do Mét, odkud přišel. V loňské sezoně odešel hostovat do izraelského Maccabi Haifa.

V tuto chvíli je Mandjeck na dovolené, která mu začala déle, protože se zúčastnil mistrovství Afriky. Avšak nevypadá to, že by se do Sparty vrátil, i když s ní má ještě rok platnou smlouvu. On však tvrdí, že je ze zmiňovaných důvodů neplatná…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient