Sparta se stále nemůže zbavit problémů, které jí napáchal Stramaccioni

Když před dvěma lety přicházel na Letnou s velkou slávou italský trenér Andrea Stramaccioni, věřili sparťanští fanoušci, že začíná nová, úspěšná éra jejich klubu. Jenže přišel pravý opak, na tohle období by fandové nejradši zapomněli. Avšak zatím to nejde, protože ze sparťanské skříně občas vyskočí nějaký „kostlivec“. Jako nyní.

Kamerunský reprezentant Georges Mandjeck, který právě přišel v době „italského obrození“, si u Mezinárodní fotbalové federace FIFA stěžuje na pražskou Spartu na nevyplacené bonusy i na to, že ve Spartě nedostal zaměstnaneckou smlouvu, ale byl vedený jako osoba samostatně výdělečně činná. Jenže Mandjeckovi asi jeho agent nevysvětlil, že je toto v Česku běžná praxe a je v souladu s tuzemskou legislativou oproti dalším zemím Evropské unie.

Mandjeck během dvou sezon nastoupil ve sparťanském dresu do pouhých deseti zápasů! V zimě 2018 odešel na půlroční hostování do Mét, odkud přišel. V loňské sezoně odešel hostovat do izraelského Maccabi Haifa.

V tuto chvíli je Mandjeck na dovolené, která mu začala déle, protože se zúčastnil mistrovství Afriky. Avšak nevypadá to, že by se do Sparty vrátil, i když s ní má ještě rok platnou smlouvu. On však tvrdí, že je ze zmiňovaných důvodů neplatná…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.