Search
Close this search box.

Španělský obránce opět proměnil penaltu ala Panenka

Slavný španělský obránce Sergio Ramos má v posledních dnech zážitky s bývalými hráči Bohemians. Nejdříve minulou středu 7. listopadu stoper Realu Madrid při utkání Ligy mistrů zlomil nos Milanu Havlovi, našemu odchovanci, který v současné době obléká dres Viktorie Plzeň. Ramos po utkání sehnal číslo na Milana a poslal mu omluvnou SMS.
Kvůli tomuto utkání do České republiky dorazila spousta španělských novinářů. Jeden z nich, Alberto Pinero, využil příležitosti pobytu v naší zemi k rozhovoru s Antonínem Panenkou. V rozhovoru byla i otázka, zda autor „Vršovického dloubáku“ ví, že Sergio Ramos občas kope penalty právě tímto způsobem, a jestli si Panenka myslí, že právě Ramos je jeho nejlepším napodobitelem. „Už se mu to povedlo podruhé, že? No tak to by mohl být jedním z nejlepších následovníků, když to dokázal více než jednou. To je dobře, že se mu to daří,“ nechal se slyšet Panenka.

Rozhovor si evidentně přečetl i samotný Sergio Ramos, který zareagoval po svém. Při nedělním utkání La Ligy na hřišti Celty Vigo Ramos opět zahrával penaltu ala Panenka a potřetí v kariéře tímto způsobem skóroval! Po utkání pak na svém oficiálním twitterovém účtu zmínil i Antonína Panenku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient