Soutěž Vodafone Firma roku 2018 vyhrála v Libereckém kraji společnost Granát

Šperky s českými granáty mají dlouholetou tradici a těší se velké oblibě. Firma Granát zvítězila v soutěži Vodafone Firma roku 2018 Libereckého kraje a dostala se do celorepublikového finále.
Vítězství bylo s pořádným náskokem. Přitom předseda představenstva Granátu Ing. Pavel Tvrzník zvažoval, zda přihlášku vůbec podat. „V souvislosti s oceněním jsem zažil několik překvapení. Od nominace do soutěže od Svazu průmyslu a dopravy, přes postup do krajského finále až po vítězství v kategorii firem. Vždyť původně jsem váhal, jestli mám přihlášku našeho družstva do soutěže posílat a až po pročtení propozic soutěže jsem se rozhodl,“ popsal Pavel Tvrzník.

Jak pokračoval, v soutěži se nehodnotila jen velikost firmy, obratu či zisku, ale firma komplexně. „První místo mě zkrátka velice překvapilo a na slavnostním vyhlášení výsledků krajského kola jsem byl šťasten, že mohu reprezentovat naše družstvo a výsledky společné práce a snahy všech jeho pracovníků,“ sdělil skromně předseda představenstva.

„Rozhodování poroty bylo poměrně konzistentní. Granát vyhrál zaslouženě, a to jak z pohledu do historie, tak z regionálního pohledu i z hlediska péče o zaměstnance. Věříme, že může uspět i na celostátní úrovni,“ zhodnotil volbu člen poroty Roman Daráš z Vodafone Czech Republic.

Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2018, Česká spořitelna Živnostník roku 2018 i Vodafone Odpovědná firma roku 2018 se uskuteční 12. prosince na pražském Žofíně.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.