Sokolovští kriminalisté pátrají po muži z Nového Sedla

Volejte na linku 158.

Sokolovští kriminalisté pátrají po 62letém muži z Nového Sedla, který je asi 170 cm vysoké štíhlé postavy. Má hnědé oči a polodlouhé černé vlasy. Muž je zdánlivého stáří 65 let a pohybovat se bude nejspíše mezi bezdomovci.

Další informace k hledané osobě naleznete zde (v případě, že odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena).

Na hledaného muže byl vydán Okresním soudem v Karlových Varech příkaz k zatčení pro trestný čin Podvod.

Jakékoliv informace k hledanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak