Sokolovská ZUŠ zářila v soutěži ve hře na zobcovou flétnu

Z krajského kola soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje dřevěné, které se konalo 21. března 2018 v Chebu, přivezli žáci sokolovské ZUŠ skvělá umístění. Ve hře na zobcovou flétnu získali 1. cenu Alena Sojková (učitel Vladimír Kubálek), 2. cenu Adéla Pšeničková, (učitelka Jana Dědková), 3. cenu Matěj Bořík (učitel Jiří Kolář), Štěpán Škrabák a Markéta Urbanová (učitel Vladimír Kubálek). Ve hře na příčnou flétnu získaly vynikající 1. ceny Petra Janusová a Týna Bohuslavová (učitelka Jana Dědková). Zvláštní cenu poroty za citlivou a inspirativní klavírní spolupráci získal pan učitel Filip Čermák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak