Sokolové se utkají s Bulldogs Brno

Program Tipsport Superligy bude na měsíc pozastaven kvůli prosincovému mistrovství světa v Praze. Svěřenci Michala Pazdery vyzvou 18.11.2018 v Rieger aréně v rámci 14. kola Bulldogs Brno.
Sokolové v posledním domácím utkání porazili Otrokovice 4:1. Následovaly dvě porážky s Bohemians a v Pardubicích. Nyní by parta kapitána Ondřeje Stuchlíka chtěla zabrat a vybojovat body proti Bulldogs Brno. Buldoci mají na kontě aktuálně 12 bodů a jsou na 10. příčce tabulky. Vinohrady se tak v případě vítězství mohou na svého nedělního soupeře dotáhnout.

První vzájemné utkání v letošní sezoně ovládli Bulldogs. Ve sportovní hale ve Vodově ulici porazili SKV těsně 5:4. Hráče Vinohrad tato porážka jistě hodně mrzela, jelikož v utkání třikrát vedli o gól a soupeř musel hodně času strávit dotahováním těsné ztráty. Branky Kadavého ze 49. minuty a Koláčného z 57. nakonec obrátily vývoj skóre a Brno slavilo zisk tří bodů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.