Search
Close this search box.

Šoférka bez řidičáku nezvládla řízení a skončila v příkopu

V noci na sobotu havarovala pětadvacetiletá řidička Audi A3 do příkopu po nezvládnutí pravotočivé zatáčky na mokrém povrchu vozovky. Vozidlo se po havárii převrátilo na střechu. Všichni tři cestující z vozidla skončili se zraněním v nemocnici. Škoda na vozidle se předběžně vyšplhala na třicet tisíc korun.

Tříčlenná posádka osobního automobilu cestovala v sobotu ve 2.30 hodin ve směru od Štítného nad Vláří na Jestřabí na Zlínsku. Mladá řidička ze Slavičína nezvládla jízdu po mokré vozovce a v pravotočivé zatáčce vyjela mimo vozovku a havarovala do příkopu. Vozidlo skončilo na střeše. Dechové zkoušky u obou spolujezdců ve věku třiadvacet a sedmadvacet let ukázaly hodnoty 0,78 a 2,19 promile alkoholu. U řidičky nebylo možné dechovou zkoušku provést. Zda byla při řízení vozidla pod vlivem alkoholu, určí až rozbor krve. Dopravní policisté navíc zjistili, že žena, která osobní vozidlo řídila, není držitelem řidičského průkazu.

Veškeré okolnosti dopravní nehody prověřují zlínští dopravní policisté.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient