Šofér si ustlal na kruhovém objezdu

Včera v 06:25 hodin došlo v Klatovech v ulici Koldinova k dopravní nehodě. Devětapadesátiletý řidič osobního vozidla tovární značky Škoda Rapid jel od obce Tajanov směrem ke kruhovému objezdu. Nepřizpůsobil rychlost jízdy dopravně technickému stavu komunikace a s vozidlem narazil do kruhového objezdu, na které poté najel. Při dopravní nehodě utrpěl řidič zranění, se kterým byl převezen do klatovské nemocnice k ošetření. Požití alkoholických nápojů před jízdou u něj policisté vyloučili dechovou zkouškou. Škoda na vozidle a na kruhovém objezdu byla vyčíslena na celkových 260 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.