Search
Close this search box.

Šofér nezvládl předjíždění, naboural protijedoucí auto, v němž se zranila spolujezdkyně

V neděli před půl desátou večerní jel muž (29) ve směru od Beňov na Klatovy. Na přímém úseku předjížděl před ním jedoucí automobil značky Škoda Octavia, ale v protisměru jelo jiné vozidlo, řidič se chtěl zařadit zpět do svého jízdního směru, ale došlo ke střetu s před ním jedoucím vozidlem.

Při dopravní nehodě spolujezdkyně z vozidla Ford, která byla převezena k dalšímu vyšetření do nemocnice v Klatovech. Dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativními výsledky i testy na návykové látky.

Odhadnutá hmotná škoda činí 60 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient