Search
Close this search box.

Šofér náklaďáku nezvládl řízení a auto převrátil, skončil v nemocnici

Ve čtvrtek 4. října padesát minut po deváté hodině dopoledne došlo před obcí Špičák k dopravní nehodě. Čtyřiašedesátiletý muž z Klatov jel s nákladním vozidlem s připojeným návěsem, v lesním úseku při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy a došlo k převrácení soupravy na levý bok a následně poškození svodidel a můstku při komunikaci.

Při dopravní nehodě řidič utrpěl lehké zranění a byl převezen do nemocnice v Klatovech a po ošetření byl propuštěn. Provedená dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem.

V odpoledních hodinách probíhalo vyproštění kamionu. Komunikace ve směru od obce Zelená Lhota na Špičák byla v obou směrech uzavřena a byla stanovena objízdná trasa. Po dvaadvacáté hodině byla komunikace částečně zprůjezdněna s omezenou rychlostí, vzhledem k poškození můstku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient