Šofér náklaďáku nezvládl řízení a auto převrátil, skončil v nemocnici

Ve čtvrtek 4. října padesát minut po deváté hodině dopoledne došlo před obcí Špičák k dopravní nehodě. Čtyřiašedesátiletý muž z Klatov jel s nákladním vozidlem s připojeným návěsem, v lesním úseku při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy a došlo k převrácení soupravy na levý bok a následně poškození svodidel a můstku při komunikaci.

Při dopravní nehodě řidič utrpěl lehké zranění a byl převezen do nemocnice v Klatovech a po ošetření byl propuštěn. Provedená dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem.

V odpoledních hodinách probíhalo vyproštění kamionu. Komunikace ve směru od obce Zelená Lhota na Špičák byla v obou směrech uzavřena a byla stanovena objízdná trasa. Po dvaadvacáté hodině byla komunikace částečně zprůjezdněna s omezenou rychlostí, vzhledem k poškození můstku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.