Snowboardistky Pančochová se Samkovou vstoupily do sezony s novými láskami

Pro sportovce je kromě fyzické připravenosti samozřejmě důležitá i psychická pohoda. A co může být lepšího než být čerstvě zamilován, to pak má člověk v sobě spoustu energie a chuti do všeho. Samozřejmě je ideální, když je ta energie používáná u sportovce především pro jeho výkon, ať už v závodě či tréninku.
Pocit zamilovanosti nyní prožívají dvě naše přední snowboardistky, Šárka Pančochová a Eva Samková.

Snowboardcrossařka Eva Samková začala randit s hercem Markem Adamczykem, který si zahrál v seriálech Dabing street či Specialisté. Samková se však ke svému vztahu moc vyjadřovat nechce. „Nebudu to snad ani komentovat,“ řekla pouze.
Tato olympijská vítězka ze Soči má za sebou dva závody Evropského poháru. Na rakouském ledovci Pitztál byla nejdříve čtvrtá, druhý závod však už vyhrála. „Jsem spokojená. Nebylo to špatné, ale jízdy mohly být lepší. Po startu jsem byla druhá, takže je super, že jsem se v zatáčkách dostala na první místo,“ uvedla Samková na sociálních sítích.

To Šárka Pančochová, která soutěží v discipíně zvané Big Air, má zatím na kontě šesté místo ze závodu Světového poháru, který se konal v italské Modeně. V dalším snowboardovém klání, které se uskutečnilo v Pekingu, se sice tentokrát do finálové šestky nedostala, ale určitě si z toho nedělá velkou hlavu. Její myšlenky jsou teď plné její nové přítelkyně, kterou se pochlubila na sociálních sítích.
„Pět týdnů bez sebe, tři dny spolu a teď opět tři týdny samy, než se znovu uvidíme. Vztah na dálku je občas trochu výzva. Ale s porozuměním a trpělivostí jde všechno snadněji. A podívejte se na tu roztomilou holku. Pokud na mě ráda počká, to samé chci i já,“ napsala snowboardistka k společné fotografii se svou přítelkyní na Instagramu.
A kdo je její nová láska? Jde o Kaileen Lareeovou, která žije v USA. Tato Američanka sice nesportuje vrcholově, ale díky wakesurfingu a skateboardu má ke sportu také blízko. Zajímavostí je určitě to, že má z bývalého manželství malou dceru Khaylu.

Pančochová se ke své lesbické orientaci přiznala vloni v dubnu. Chtěla tímto krokem pomoci všem homosexuálům a lesbičkám, aby se nestyděli přiznat ke své orientaci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak