Slovákovi se v Česku asi velmi líbí, vrací se i přes opakované zákazy

Až dva roky ve vězení by mohl strávit 46letý muž ze Slovenska, který neoprávněně pobýval na území České republiky. Přestože byl před lety z naší země soudně vyhoštěn na dobu neurčitou, i nadále se zde zdržoval, neodradily ho ani dva nepodmíněné tresty odnětí svobody, které už si za porušení rozhodnutí soudu před časem odseděl. Ve čtvrtek po půlnoci byl zadržen krupskými policisty po drobném incidentu a vyslechl si sdělení podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, ve lhůtě 48 hodin bude eskortován k soudci, který rozhodně o jeho vině a výši trestu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak