Slovácko převálcovalo Radotín 5:0

Slovácko v pohárovém utkání na půdě Radotína nezaváhalo a po výhře 5:0 postoupilo do dalšího kola.

Účet utkání otevřel ve 14. minutě Jiří Krejčí, který si naběhl na rohový kop Machalíka a hlavou poslal Slovácko do vedení.

Ve 25. minutě to mohlo být o dvě branky, když se Rezek uvolnil na levé straně a následně poslal míč do pokutového území Radotína. Bohužel jak Machalík, tak Kuchta se k zakončení nedostali.

Slovácko mělo utkání pod kontrolou a vytvořilo si další šance, ale Rezkovo zakončení postrádalo přesnost a závar po dalším rohovém kopu rovněž v síti neskončil.

Domácí provětrali rukavice Trmala ve 39. minutě, kdy zakončoval domácí Hadi.

Úvod druhého poločasu byl v režii Slovácka a ve 48. minutě to bylo již o dvě branky, když se po kombinaci Rezka a Machalíka trefil Kalabiška.

O další čtyři minuty později již Slovácko vedlo 3:0. Lukáš Sadílek našel před brankou volného Kuchtu, který se nemýlil.

V 59. minutě mohli domácí snížit, když se k zakončení dostal Hadi, ale jeho tvrdá střela skončila na brankové konstrukci Slovácka.

V 82. minutě vedlo Slovácko již 4:0. Tomáš Zajíc dával míč pod sebe na Kohúta, který nabídnutou šanci zužitkoval.

V 88. minutě se branky dočkal i Tomáš Zajíc, který po individuální akci uzavřel na konečných 5:0 pro Slovácko.

FK Olympia Radotín – 1.FC Slovácko 0:5

Góly: 14. Krejčí, 48. Kalabiška, 52. Kuchta, 82. Kohút, 88. Zajíc
Sestava Slovácka: Trmal – Krejčí, Hofmann, Divíšek – Sadílek, Rezek (55. Kohút), Machalík, Kalabiška (70. Zajíc), Juroška, Hellebrand – Kuchta (57. Kubala)
Sestava soupeře: Čáp – J. Ježdík, Pelyak, Broukal, P. Ježdík, Jiránek, Dancák, Hadi, Trýzna, Brabenec, Císařovský.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.