Slavkovští policisté pátrají po zloději kola, poznáváte ho?

Slavkovští policisté se nyní aktuálně zabývají krádeží horského jízdního kola. Bicykl byl uzamčený lankovým zámkem ke stojanu na kola na Palackého náměstí. Kolo v hodnotě přesahující čtrnáct tisíc korun zmizelo z pondělka 23. července na úterý 24. července.

V souvislosti s tímto případem pátrají policisté po totožnosti mladého muže, který je zachycen na kamerovém záznamu. Pokud jste muže poznali, kontaktujte slavkovské policisty na telefonu 974 639 810 nebo přes tísňovou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.