Slavia zvítězila nad Pinerolou 6:3

Poprvé v historii klubu zvítězila Slavia v přípravném zápase v Edenu proti slovenskému týmu. Červenobílí futsalisté otočili vývoj utkání proti Pinerole Bratislava a vyhráli 6:3. V Edenu se hrálo hodně svižné utkání, které mělo regulérní soutěžní tempo a nechyběly v něm emoce a jiskry. Hosté šli do vedení ve druhé minutě, kdy Hájek z úhlu prostřelil Žežulku. Slávisté ale po pěkné kombinaci srovnali v páté minutě, trefil se kapitán Homola. O minutu později se proti svým krajanům trefil také Směřička a Slavia vedla 2:1. Vedení navýšil ve 14. minutě přesnou ránou Veljkovič.

Pinerola dvě minuty před koncem poločasu snížila, skóroval Rick. Po přestávce ale přišly další slávistické branky – Dodo vybojoval míč při napadání rozehrávky soupeře a zvýšil na 4:2, svojí druhou branku pak přidal Veljkovič – 5:2.

Hosté začali hrát power-play s Rickem jako brankářem v poli, ale slovenského gólmana Karpiaka, který odchytal druhý poločas, překonali jen jednou. Naopak do prázdné branky dovezl míč Směřička. V závěru se do hry dostali také slávističtí dorostenci Sita, Hájek a Klíma.

SK Slavia Praha – Pinerola Bratislava 6:3 (3:2)
Branky: 5. Homola (Leovski), 6. Směřička, 14. Veljkovič (Krstevski), 22. Dodo 24. Veljkovič (Leovski), 31. Směřička (Krasnič) – 2. Hájek (Mimi), 18. Rick (Mimi), 40. Hájek (Kyjovský)
Slavia: Žežulka (21. Karpiak), Garčár – Klíma, Krstevski, Směřička, Jošt, Sita, Pršič, Leovski, Dodo, Krasnič, Homola, Veljkovič, Záruba, Hájek
Pinerola: Herko – Brndiar, Rick, Petterson, Mimi Silva, Kozár, Vitinho, Kyjovský, Štrbák, Čeřovský, Hájek, Wesley

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového