Slavia padla v prvním zápase přípravy juniorů v Hradci 3:7

Po dorostu vstoupili pravou nohou do letošní přípravy také jejich starší kolegové. Junioři se poprvé v akci představili doma proti pražské Slavii a vedli si velice dobře. V zápase tahali po celou dobu za delší konec provazu a vytvořili si bezpečný náskok, který přeměnili ve výhru 7:3. Dařilo se také v prodloužení a v nájezdech, obě části zápasu ovládl opět Mountfield, v obou případech poměrem 3:0.

Mountfield HK – HC Slavia Praha 7:3

Třetiny 4:2, 2:0, 1:1. Branky a nahrávky: 2. Pinkas (D. Šedivý, Síla), 14. Janda (Janoušek, Hrabčák), 18. Síla (Pinkas, D. Šedivý), 20. Síla (Kuboš, Voňka), 23. Pinkas (Kuboš, D. Šedivý), 33. Jušta (Poppel), 43. Jakubec (Hrabčák, Pěnčík) – 6. Macek (Havrda, Pánek), 19. Křenek (Čapka), 57. Kiss (Turek). Rozhodčí: Veselý – Gančarčík, Maštalíř. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 23:17. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 7:2, 7:3.
Mountfield HK: Ševců (od 30. Sajdl) – Perička, Kukla, Kuboš, Voňka, Janoušek, Pěnčík, Naar, Kynčl – Sklenář, Poppel, Ďuriš, Síla, Pinkas, D. Šedivý, Janda, Jakubec, Hrabčák, Jušta, Kašpar, Lang.
HC Slavia Praha: Pánek (od 30. Šmelík) – Turek, Janča, Kižlin, Černý, Jágr, Sarkisyants, Macek, Havrda, Klatt, Srdínko, Hasil, Čapka, Klapka, Labuzik, Kiss, Mareček, Střeštík, Křenek, Fiala, Němeček.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.