Slavia a Plzeň jsou nadále bez ztráty bodu

Plzeň měla před dnešním zápasem jasný úkol – vyhrát, aby stejně jako pražská Slavia pokračovala i do dalších kol s plným počtem bodů.

Plzeň – Zlín 1:0 (0:0)

I proto chtěla co nejdříve vstřelit gól, aby měla klid pro další průbeh zápasu. Už v sedmé minutě se to mohlo povést Čermákovi, ale jeho střela šla těsně vedle.
Jenže pak sice plzeňští hráči předvedli několik zajímavých akcí, ale k žádné vyložené šanci to nevedlo. A takhle to bylo celý první poločas.
A mohl přijít trest, protože Zlín ve 48. minutě zahrozil střelou Podia, brankář Kozáčik si s ní však nakonec poradil.
64. minuta přinesla tyč po hlavičce Krmenčíka!
Ale Plzeň se nemůže pořádně dostat do tempa a Zlín hraje s mistrovským týmem vyrovnanou partii. Z hlediště se začíná ozývat pískot. Pak ale přece jenom domácí dali gól. Krmenčík stál na správném místě. Brankář Dostál vyboxoval míč po střele přímo před Krmenčíka – 1:0.
Zlín mohl vzápětí vyrovnat, ale Buchta tváří v tvář Kozáčikovi neuspěl.
V posledních vteřinách zápasu se ještě po druhé žluté kartě nechal vyloučit domácí Kopic.

Branky: 77. Krmenčík
Karty: 69. J. Kopic (PLZ) – 44. Hnaníček (ZLN), 73. Džafić (ZLN), 73. Matejov (ZLN), červená 90+1. J. Kopic (PLZ)

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník, R. Hubník, Pernica, Limberský – Hořava (57. Procházka), Hrošovský – Ma. Zeman (84. M. Petržela), Al. Čermák (67. Chorý), J. Kopic – Krmenčík.
FC Fastav Zlín: S. Dostál – Matejov, Hnaníček (87. Bačo), P. Buchta, Gajič, Bartošák – Traoré, Podio, Džafić (82. Jakubov), Hronek (82. Slaměna) – Beauguel.

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového