Skoro dva měsíce stříleli Poláci z auta po náchodských občanech

(Aktualizováno před )

Cestovat denně za prací do jiné země může člověku přinést dlouhou chvíli. Tři polští mladíci, kteří pracovali v Náchodě, si krátili dlouhý čas sezením v autě vystřelováním gumiček na občany Náchoda. Policie už je ale dopadla a nyní čekají na vynesení trestu.

Od začátku července si tři Poláci doslova a do písmene vystřelovali cestou do práce i z práce z náchodských kolemjdoucích. Jejich “střelba” byla pro některé takto postižené občany bolestivá, a tak není divu, že to ohlásili na policii.

K jejich dopadení přispěla jedna z obětí. Pro policii pak už nebyl problém auto zastavit a osoby v něm podrobit výslechu, ale i dechové zkoušce. „Řidiče automobilu hlídka na místě podrobila dechové zkoušce na alkohol, která byla negativní. Orientační test na drogy však dopadl opačně, ukázal, že řidič je ovlivněn látkou cannabis,“ uvedla policejní mluvčí Eva Prachařová. I ostatní dva spolujezdci měli v sobě známky marihuany.
Mladíci se ke svým činům okamžitě přiznali.
Policie žádá občany, kteří se stali také obětí žertíků, aby se přihlásili na na obvodním oddělení Náchod a podali výpověď. “Policisté by poté jednání této trojice mohli řádně zadokumentovat a společně s dalšími důkazními materiály předat k projednání přestupku na příslušném odboru města. A aby pachatelé mohli být co nejdříve řádně potrestáni,“ dodala Prachařová.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz