Skončila první letní soutěž libereckých hokejistů, další bude brzy následovat

Do této středy jste měli možnost tipovat, kolikrát z dvaceti pokusů propálil Kryštof Hrabík brankáře Lukáše Hosnedla. První soutěž je sice v tuto chvíli již minulostí, už v příštím týdnu se ale můžete těšit na další!

První z řady letních soutěží prověřila především váš postřeh. Ze zrychleného videa bylo nutné správně určit, kolik gólů Hrabík během série střel skóroval. Mohlo by se zdát, že jde o snadný úkol, opak je ovšem pravdou.

Správný počet branek, tedy pět, trefilo pouze 21 tipujících z celkového počtu více než 230 účastníků. Nejčastěji se opakovala chybná odpověď v podobě pouhých čtyř gólů. Těmto účastníkům nejspíše unikla těžko postřehnutelná branka hned z druhé střely, při níž se Lukáši Hosnedlovi odrazil kotouč od vyrážečky do sítě.

Jak jste si vedli? Podařilo se vám uhodnout přesný počet branek? Začátkem příštího týdne bude z 21 správně tipujících vylosován výherce, který se může těšit na dres Romana Willa s podpisy kompletního A-týmu. O losování se osobně postarají Bílí Tygři.

Pokud se vám v první soutěži nedařilo, nezoufejte. Už v průběhu příštího týdne odstartuje další! Přesné zadání vám samozřejmě zatím vedení klubu neprozradí, napoví ovšem, že také při ní využijete svůj postřeh a především pečlivost! I tentokrát se samozřejmě můžete těšit na zajímavou odměnu pro výherce.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.