Search
Close this search box.

Chodovské školy dostanou moderní učebny

Moderní vybavení pro šest učeben ve třech základních školách plánuje Chodov. Třídy mají učitelům a žákům posloužit při výuce jazyků a odborných předmětů.

„Jednalo by se o čtyři jazykové učebny a jednu chemickou a jednu přírodovědnou laboratoř,“ upřesnil místostarosta Chodova Luděk Soukup.

Školy by tak měly k dispozici moderní vybavení v podobě počítačů, sluchátek, interaktivních tabulí, nábytku, multifunkčních školních lavic a laboratorních pomůcek. Přístup do tříd bude bezbariérový.

Radnice začne hned počátkem příštího roku připravovat výběrová řízení na stavební práce, dodávky nábytku a počítačového vybavení. „Vše směřujeme k tomu, aby modernizace proběhla v době letních prázdnin roku 2019,“ poznamenal místostarosta.

Město počítá s tím, že podstatnou část nákladů ve výši zhruba deseti milionů korun, pokryje dotace z Integrovaného regionálního operačního programu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient