Školačka se ze strachu nevrátila domů, pátrá po ní policie

Policie ze Sokolova pátrá po 13leté Eleně Jackuliakové. Dívka se ve čtvrtek nevrátila domů, a tak se rodiče navečer obrátili o pomoc na policii.

Podle informací policie škola řešila s dívkou v ten den kázeňský přestupek.

„Pohřešovaná dívka je 140 cm vysoké hubené postavy, má hnědé vlasy a modré oči. Na sobě by měla mít černé kalhoty, šedý svetr a růžový batoh,“ uvedla Kateřina Böhmová z sokolovské policie.

Svědci viděli dívku naposledy včera kolem 20.40 na cestě ze Svatavy do Sokolova v ulici Kraslická. Šla směrem na Šenvert.

„V případě, že máte jakékoli informace k pohřešované osobě, sdělte je prosím na telefonní linku 158,“ dodává Böhmová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.