Search
Close this search box.

Škoda pomohl Slavii k pokračování vítězné série

Čtvrtý zápas, čtvrté vítězství. Taková je bilance Slavie na začátku letošní sezony naší první fotbalové ligy.

Mladá Boleslav – Slavia 0:1 (0:1)

Do dnešního zápasu nastoupil slávistický tým s několika změnami v sestavě. Trenér Trpišovský nechal odpočívat před odvetou třetího předkola Ligy mistrů několik opor (Bořil, Coufal či Zmrhal).

Do zápasu vstoupili s velkou vervou domácí, ve 4. minutě trefil Hubínek tyč.
Ve 20. minutě se do zajímavé příležitosti dostal slávista Baluta, ale mladoboleslavský gólman Šeda předvedl skvělý zákrok.
Dobře se ukázal ve 34. minutě i slávistický brankář Kolář, který dokázal vyškrábnout nebezpečnou Komličenkovu střelu.
A hned vzápětí přišla branka na druhé straně. Tentokrát se Šeda moc nevyznamenal, špatně vyběhl při centru, míč se dostal ke Škodovi, který pohodlně skóroval – 0:1.
V 54. minutě se pokoušel vyrovnat z přímého kopu Komličenko, ale nezamířil přesně.
Další velkou šanci měli domácí až v posledních vteřinách zápasum avšak Konate svou tutovku zazdil.

Slavia má jistotu, že nejméně do zítřka se může dívat na své soupeře z první příčky, to Mladá Boleslav zůstává v druhé polovině tabulky.

Branky: 34. Milan Škoda (Ngadeu)

Karty: 89. Ladra (MBL)

FK Mladá Boleslav: Šeda – Křapka, Takács, Král, Keresteš – Hubínek (82. Přikryl), Hůlka – Pauschek (60. Jaroslav Diviš), Ladra (89. Valenta), Konaté – Komličenko.
SK Slavia Praha: O. Kolář – Frydrych, Ngadeu, Pokorný, Zelený – Souček – Baluta, Stoch (90+1. Bořil), Hušbauer, Olayinka (58. Zmrhal) – Milan Škoda (81. Tecl).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient