Search
Close this search box.

Škoda Auto darovala městské policii dva miliony korun

Automobilka Škoda Auto daruje městské policii dva miliony korun na potřebné vybavení a dva nové vozy Škoda Octavia Combi. Při převzetí prvního z darovaných vozů se v úterý odpoledne setkali před zákaznickým centrem náměstkové primátora Jiří Bouška a Robin Povšík, vedoucí vnějších vztahů automobilky Michal Kadera a zástupce ředitele městské policie Ondřej Kubala.

„Jsem velmi rád, že úspěšně se rozvíjející spolupráce s automobilkou Škoda Auto přináší i tento významný dar v prospěch městské policie a bezpečnosti v našem městě,“ řekl náměstek primátora Bouška. Podle zástupce ředitele městské policie Ondřeje Kubaly budou darované prostředky využity na nákup neprůstřelných vest a dalšího potřebného vybavení, které městská policie dosud nemá. Oba nové vozy rozmnoží flotilu stávajících šesti vozů městské policie, ovšem postupně zcela nahradí již dosluhující dva starší vozy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient