SK Buštěhrad si zahrál proti Jablonci

V úterý 20. listopadu se buštěhradští fotbalisté tradičně zapojili do akce pro amatérské fotbalové kluby s názvem „Kopeme za fotbal“. Tentokrát zavítali do prvoligového Jablonce. Utkání v přátelském duchu skončilo výhrou Jablonce 17:2.

Buštěhrad přivezl do Jablonce nabitý kádr, který byl natěšený na další měření sil s ligovým týmem a týmem hrající základní skupinu Evropské ligy. V přátelském utkání v rámci Kopeme za fotbal nešlo ani tak o výsledek, tak si hráči Buštěhradu mohli naplno užít zápas proti kompletnímu kádru Jablonce. Chyběl jen zraněný Lukáš Masopust a reprezentanti Vladimir Jovović a Davis Ikaunieks. Čeští reprezentanti Martin Doležal a Michal Trávník se objevili na hřišti a patřili k výrazným střelcům zápasu. Martin Doležal se prosadil třikrát a Michal Trávník taktéž vstřelil hattrick. Druhému poločasu dominoval Tomáš Čvančara se čtyřmi góly.

První dějství skončilo výsledkem 9:0 a dalších osm branek přidal Jablonec ve druhém poločase. Za Buštěhrad se prosadil z první penalty Výborný a druhý nařízený pokutový kop proměnil také s přehledem Kurajský.

Zápasovou premiéru v dresu Jablonce má za sebou také fyzioterapeut Jan Čápek, který v průběhu druhého poločasu nahradil Michala Trávníka. S kapitánskou páskou neušel povšimnutí jabloneckého pokladníka Tomáše Hübschmana a čeká ho nejspíš zápisné. Během svého pobytu na hřišti byl u zrodu jedné gólové akce a přes dvě vcelku slibné příležitosti se premiérové branky nedočkal.

FK Jablonec – SK Buštěhrad 17:2

Branky: Čvančara 4, Doležal 3, Trávník 3, Sobol 2, Bulíř 2, Kratochvíl, Břečka, Chramosta – Výborný, Kurajský.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak