SK Buštěhrad drží stále první místo v tabulce

SK Buštěhrad – TJ Sokol Hrdlív

V 18.kole přivítali buštěhradští fotbalisté hráče Hrdlíva. Podzimní porážka byla motivací pro hráče, aby soupeři oplatili nepovedený podzimní zápas. To se povedlo a od samého začátku se buštěhradští do soupeře pustili jako do ostatních soupeřů na domácím hřišti. Ve 33. minutě byl stav utkání už 5:0, když se postupně trefil Radko, Rudolecký, Křišťan z penalty, Výborný a podruhé Radko. Vyzdvihnout za první poločas musíme domácího gólmana Kryštofa Vaňka, který poprvé nastoupil za A-tým a dvěma skvělými zákroky podržel v úvodu domácí tým. O poločase se prostřídalo všech 5 možných hráčů a domácí tým přidal do rozložené obrany ještě další dva góly – Lucký a Roztočil. Konečný výsledek 7:0 pro SK Buštěhrad a stále první místo v tabulce.

Sestava: Vaněk – Dušek (Lucký), Kurajský, Falc, Housa – Radko (Rohla), Rudolecký (Musel), Výborný, Kolář (Roztočil) – Jindra, Křišťan (Štefek)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak