Silný závěr florbalistům Kladna nestačil, A-tým nechal v Budějovicích všechny body

Po úvodních dvou výhrách si A-tým na své konto připsal tři porážky v řadě. Tu třetí utrpěl v pátek v Českých Budějovicích, kde nestačil na nováčka 1. ligy.

FBC ŠTÍŘI Č. BUDĚJOVICE – KANONÝŘI KLADNO

8:6 (4:1, 2:2, 2:3)

Kanonýrům se nepovedl nástup do utkání, když po pěti minutách prohrávali 0:2 a na konci úvodní části 1:4. „Věděli jsme, že nástupy do utkání mají Štíři mnohem lepší než jejich koncovky. I přesto jsme se nedokázali vypořádat s jejich nasazením v presinku a osobní obranou,“ popisuje kladenský hrající trenér Ondřej Riebauer.

Kladenští trenéři chtěli před druhou částí na nepříznivý vývoj reagovat úpravou taktiky i sestavy, ale k tomu bohužel nedostali příležitost. „Do druhé třetiny jsme udělali pár změn, ale hned zkraje přišlo nešťastné vyloučení na pět minut, po kterém jsme již ztráceli pět gólů,“ připomíná Riebauer vyloučení kladenského obránce Kaliny a následné dvě obdržené branky v oslabení.

Kanonýři se sice z nepříznivého stavu 1:6 dokázali dostat až na průběžný výsledek 6:7, českobudějovičtí Štíři však nakonec potvrdili svou výhru brankou v závěru zápasu. „Návrat do utkání přišel bohužel pozdě a všechny body jsme tak zaslouženě nechali v Budějovicích. Utkání ukázalo, že v současné chvíli bohužel nemáme jak fyzickou, tak ani mentální sílu hrát na tři vyrovnané pětky. Teď je potřeba se vrátit na vítěznou vlnu a věřím, že se k tomu odrazíme pondělním zápasem,“ vysvětluje autor dvou gólů a jedné nahrávky a odkazuje na School match s Black Angels, který jeho tým čeká v pondělí dopoledne v kladenské sportovní hale BIOS.

Sestava Kanonýrů:
Minev (Blaha)
Kalina, Černý, Tyl, Riebauer, Pecha
Sachr, Chvojka, Hartman, Přívara, Louvar
Bednář, Pertlík, Pfaur, Teslík, Štechmüller
Mayer

Branky a asistence Kanonýrů:
07:32 Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 28:31 Dušan Přívara (Jan Louvar), 38:17 Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 53:05 Jan Louvar (Miloš Tyl), 53:28 Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 58:04 Dušan Přívara (Jan Louvar)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.