Search
Close this search box.

Silničáři se pouští do oprav, chystají se uzavírky

Ředitelství silnic a dálnic o prázdninách uzavře silnici na Valašské Meziříčí. Silnice z Potštátu na Odry bude v červnu uzavřena. Na silnici I/47 bude částečná uzavírka mezi Hranicemi a Bělotínem. V Hranicích se krátce uzavře ulice Hřbitovní.

Chystá se uzavírka silnice na Valašské Meziříčí
Ředitelství silnic a dálnic se rozhodlo opravit dva úseky silnice I/35 na Valašské Meziříčí. Důvodem je podle Ředitelství silnic a dálnic špatné podloží vozovky. Jeden z opravovaných úseků je Smetanovo nábřeží přímo v Hranicích, začíná za křižovatkou Přísady a končí u benzinové pumpy.

Tento úsek bude pro dopravu uzavřen od 9. července maximálně do 17. srpna. Navazovat budou opravy druhého úseku, který začíná v Černotíně a končí v Miloticích nad Bečvou. Termíny uzavírky tohoto úseku budou závislé na dokončení hranické části, předpokládá se jeho uzavření od 13. srpna do 19. října.

Uzavřeným úsekem v Hranicích budou moci projíždět autobusy veřejné dopravy, takže by nemělo docházet k výraznějšímu zpoždění spojů. Po dobu oprav bude pro autobusy a trvale bydlící zobousměrněna Teplická ulice. Řidičům ale doporučujeme sledovat aktuální dopravní značení.

V Hranicích se krátce uzavře ulice Hřbitovní
Oprava chodníků v ulici Hřbitovní si vyžádá krátkou uzavírku této ulice. Ta bude trvat od 25. června do 15. července. Objízdná trasa povede po ulici Jurikova. V ní budou po dobu uzavírky umístěny značky „zákaz zastavení“, aby zde mohly projíždět autobusy MHD.

V ulici Hřbitovní budou opravovány chodníky po obou stranách ulice od křižovatky s ulicí Komenského, na jedné straně až ke vstupu na hřbitov, na druhé straně až po odbočku k malému nádraží. Na tuto část naváže ještě úsek na protější straně, který povede až za trať, (ulice Jungmannova a Dobrovského) kde bude zbudováno přechodové místo.

Bude se opravovat silnice do Oder
Krajská silnice II/441 z Potštátu směrem na Odry se dočká zasloužené opravy a to od Potštátu až po hranici s Moravskoslezským krajem. To ale také znamená, že v červnu dojde k její uzavírce. Řidiči proto budou muset využívat vyznačených objízdných tras. Investorem akce je Olomoucký kraj.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient