Šílený řidič se u Janovic nad Úhlavou řítil rychlostí 135 kilometrů v hodině, policisté ho zadrželi

Dne 19. září 2018 v 10:40 hodin byl na silnici II. třídy č. 191 u obce Osina u Janovic nad Úhlavou ve směru jízdy na obec Nýrsko zastaven a kontrolován po předchozím spáchání dopravního přestupku třiapadesátiletý řidič osobního vozidla tovární značky Fiat.

Při jízdě překročil nejvyšší dovolenou rychlost stanovenou zvláštním právním předpisem mimo obec. Policisté řidiči naměřili silničním laserovým rychloměrem rychlost 135 kilometrů za hodinu. Případem se dále zabývají policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech, evidují jej jako přestupek. Z dostupných evidencí navíc zjistili, že obdobného přestupku se řidič dopustil opakovaně v období dvanácti měsíců po sobě jdoucích (v únoru 2018).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.