Search
Close this search box.

Sezóna blokového čištění začne po Velikonocích

Po Velikonocích začíná blokové čištění města. Úklid, čištění místních komunikací, parkovišť, parkovacích zálivů, chodníků a dalších zpevněných ploch včetně nočního mytí komunikací v lázeňském území a v obchodně správním centru bude probíhat až do října (s výjimkou týdne v době konání Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary).

Na termín blokového čištění v jednotlivých ulicích města budou s týdenním předstihem upozorňovat dopravní značky omezující zastavení a stání. Vozidla bránící provádění blokových čištění budou odtažena na parkoviště odtahové služby v Tuhnicích (Západní 63). V případě nevyzvednutí v den odtahu budou tato vozidla následující den převezena zpět do původní lokality. Upozorňujeme, že odtahy vozidel jsou zpoplatněny. Ceny za provádění odtahů vozidel jsou stanoveny nařízením města č. 1/2017.

Plán blokového čištění města v roce 2018 vypracovala společnost AVE sběrné suroviny, a.s., Mostecká 95, Karlovy Vary, která bude úklid provádět. Změny v rozpisu blokových čištění, způsobené vyšší mocí, poruchami techniky apod., jsou vyhrazeny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient